TANUS GROUP TEKSTİL

KURUMSAL

Sektöründe öncü
dünya çapında üstün hizmet kalitesiyle çalışıyoruz.

devam

TANUS GROUP TEKSTİL SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

TANUS Group Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. 1967 yılından beri çadır sistemleri üretimi yapan aile şirketi olarak 2007 yılında kuruldu. Tanus, çadır sistemleri konusunda, doğru ürün ve doğru üretim teknikleri ile sektörün güvenilir markası olmuştur.

Müşteri odaklı çalışma stratejisi, iş ahlakı ve dürüstlük ilkelerine bağlılığı ile farklılığının bilincinde ve sorumluluklarının farkında olarak çağdaş ve dinamik yapısıyla sektöre önderlik yapmaya devam etmektedir.

Geçmişten gelen tecrübe birikimi ile rakiplerinden her zaman bir adım önde olan Tanus, sektörün gelişimine ve dolayısı ile Türkiye’de çadır üretiminin geliştirilmesine katkıda bulunmaktadır. Ekonomimize güç katmanın verdiği heyecan ile yolumuza devam ediyoruz…Hizmet kalitemiz ile yanınızdayız

İLETİŞİM

BİTEN PROJELER

3085
MÜŞTERİ
152
ASKERİ ALANLAR
42
AFET ALANLARI
716
KAMP ALANLARI

GEÇMİŞTEN GELECEĞE

Kuruluşunda bu yana geçen sürede alanında oluşabilecek her türlü ihtiyacı karşılayabilecek nitelikte teknik ekip ve konusunda uzman çözüm ortaklarıyla birlikte çadır satış ve kirama hizmeti sunmaktadır.

2007

KURULUŞ

Güçlü, çadır üretim alt yapısı ve geçmişten gelen tecrübeler ile harmanlanmış bilgi birikimi ile üst kalite ürün üretmek ve uluslararası arena’da oyuncu olmak gayesi ile Tanus Çadır Yapı San.Tic.Ltd.Şti. kuruldu.

2008

ARGE

Çadır üretim specleri hakkında geliştirici çalışmalar yapılarak, çadır ve çadır sistemleri konusunda ses getiren çalışmalar yapılmaya başlandı.

2009

TİCARET

Çalışma alanı genişletilerek uluslararası görüşmeler yapılmaya başlandı.

2010

PLANLAMA

Tanus, üretim tesisleri inşası başladı. Sektörün gelişimi hakkında ar-ge çalışmaları yapılarak doğru ürün ve doğru üretim mantığı ile üretim tesisi planlaması yapıldı.

2011

ÜRETİM

10.000 m2 arazi üzerine 6100 m2’si kapalı 3900 m2’si açık alan olarak kullanılacak, üretim tesisi kurulumu tamamlandı ve üretim başladı. Aynı yıl, uluslararası yardım kuruluşları ile anlaşmalar sağlanarak acil afet çadırları üretimi başladı.

2012

KALİTE

Türkiye’de ilk defa, bant üretim tekniğini, çadır üretimine entegre eden Tanus, günlük çadır üretim sayısını 400 adet’e çıkardı. Birleşmiş Millet’lere bağlı yardım kuruluşlarının önde gelenlerinin tedarik firması pozisyonuna gelindi. Çadır’da kalite markası olarak anılmaya başlandı.

2014-2016

GENİŞLEYEN TİCARET AĞI

Uluslararası ticarette kendi pozisyonunu belirleyen Tanus, aynı yıllar içerisinde Uzakdoğu, Avrupa ve Afrika kıtalarında çalışmalara başladı.

2016-2018

ULUSLARARASI

Türkiye’nin en büyük ve entegre çadır üretim tesis durumuna gelindi. Üretimini yaptığı tüm ürünleri üst kalite üretim ve en verimli kullanım mantığı ile birleştiren Tanus, Türkiye’nin çadır sektöründe yol belirleyici ve sektörün gelişimine katkı sağlayan firma olarak çadır sektörüne yol göstericiliğe devam ediyor…

2018-2020

MODERN TESİS

Modern bir dokuma tesisi kuruldu ve kumaş üretimine başlandı. Son teknoloji ürünü ekipmanlarla donatılan bu tesiste, kalite ve verimlilik en üst düzeyde tutuluyor.

2020-2023

SEKTÖRDE ÖNCÜ

Kendi tesisimizde üretilen kumaşlarla üretim devam ediyor ve geleceğin tekstil sektörünü şekillendiriyoruz. Tasarımdan teslimata kadar tüm süreçleri kendi kontrolümüz altında tutuyoruz, böylece en yüksek kalite ve hassasiyetle üretim yapıyoruz.

Firmalarımız En iyi hizmet en iyi kalite anlayışıyla farklı konseptler, farklı tarzlar
TEKLİF AL
KAPAT

Teklif Formu